Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Již od dávných dob se lidé chtěli vznést vzhůru na oblohu, zažít pocit svobody a užívat si přítomnou chvíli jen tak… s radostí, euforií a pocitem naprostého blaha ve vzdušném prostoru.

Zažijte okouzlující, výjimečné chvíle, během kterých se můžete dívat na svět, město, dům z ptačí perspektivy. Ochutnejte jaké to je, alespoň na chvilku zapomenout na „pozemské” starosti a pojďte si s námi zalétat.

cessna_zlin.jpg

   Jelikož létaní je pro nás životním stylem, uměním a formou relaxu, dovolujeme si nabídnout tento zážitek i Vám všem. I my sami se "máme rádi”, proto létáme pouze na certifikovaných letadlech a Vaším kapitánem bude vždy zkušený instruktor, dopravní nebo obchodní pilot, který zaručí, že tento zážitek bude jedním z mnoha krásných chvil, na které budete vždy rádi vzpomínat.

Díky široké škále letecké flotily (Cessna 152; 172, Commander 114, Cessna 303, Tecnam 2006 Twin) můžeme nabídnout lety jak pro jednotlivce, tak i celou rodinu (až 5 cestujících). 

A kam poletíme? Tak to je na Vás – trasu si vždy určíte VY.

ok-atm1.jpg

Oblíbenou destinací jsou historické části Česka. např. zámek Hluboká n/Vltavou, klášter Želiv a vodní nádrž Želivka, Moravský kras, Červená Lhota, Karlštejn, atd. Výpočet možností je široký.

Chcete někomu darovat letecký zážitek? Stačí nám napsat a my Vám vystavíme poukaz s věnováním dle Vašeho přání.

Pro vice informaci a případné dárkové poukazy nás prosím kontaktujte:

 Andy- Aviation

Andy Migus , tel +420 777 290 325

andy-aviat@seznam.cz